13/10/2020

Одеса. Партнер Oikos у проекті Metronom

24 вересня 2020 року в Одесі зупинився проект Metronom на тему "Розвиток в історичній частині міста". Oikos Ukraine, офіційний дистриб’ютор продукції Oikos в Україні, виступив партнером заходу, який пройшов у надзвичайному місці: «Сади Перемоги».

У вечорі взяли участь понад 250 архітекторів, дизайнерів, містобудівників, які змогли простежити виступи видатних спікерів, серед яких Юліан Чаплінський, Андрій Вавриш, Микола Чепелєв. Велика участь та дебати на тему, що має велике значення для міста Одеси та його історичного центру, елемента, що представляє великий інтерес для туристичного та економічного розвитку міста.

Oikos Ukraine, з метою підтримки всіх заходів, пов’язаних з темами міського планування, архітектури та дизайну інтер’єру, із захопленням приєдналася і стала партнером проекту Metronom, мандрівного заходу, організованого спеціалізованими журналами "Будинок та інтер’єр" та " A: 1 - Журнал міських досліджень України та світу "- Наступна зустріч з проектом Metronom відбудеться 16 жовтня 2020 року в місті Дніпро.

"Oikos завжди охоче бере участь у заходах, пов'язаних з архітектурою, - прокоментував Клаудіо Балестрі, президент Oikos, - особливо якщо, окрім розвитку та дизайну, торкаються дорогих для мене тем, екології, поваги до навколишнього середовища та добробуту людини . Це також була можливість підтвердити традиції дружби та комерційного обміну між італійською компанією та клієнтом з Одеси. Традиція, яка бере свій початок у 1200 році, коли на території сьогоднішнього міста знаходилося якірне крісло генуезьких кораблів».

Презентація нового матеріалу - MULTIDECOR SKIN

Tiepolo - 5 технік нанесення. Секрети ідеального покриття. Фінішне покриття

Відкриття шоу -руму Оikos Україна