Компанія

З 1984 року, Ойкос виробляє екологічні фарби та барвники, які не містять токсичних речовин і гарантують добробут в середовищі проживання. Наша філософія характеризуеться значною чутливістю до стабільної культури, яка призводить до свідомого використання натуральної сировини і повторному використанню під час виробництва натуральних виробничих відходів таких як камінь, мрамор, травертин.

 

Безперервна увага до досліжень та іновацій дозволило нам створювати виняткові проекти, які обєднали повагу до італійських традицій художнього оформлення та дизайну високоефективних рішень, які досліджують нові матеріали процеси і задоволняють технічні та декоративні потреби будь-якого типу внутрішьої та зовнішньої поверхонь.

 

У 2011 році з поняттям "Колір та Матерія", ми створили нову систему, яка зараз використовується багатьма виробниками. Результат - велика кількість дизайнерських фарб,здатних імітувати природність матеріалів на поверхнях, гарантуючи зносостійкість, а також безперервність кольору та продукту.