05/03/2019

Міжнародний тур декоративні екологічні фарби OIKOS зупиняється в Києві. Проект Ri-Evolution так само прибуває й на Україну

Триває Міжнародний тур Президента компанії OIKOS Клаудіо Балестрі, який в рамках заходу Dealer Day в Києві представив проект Ri-Evolution дилерам всієї України. У той же час комерційні партнери Oikos змогли отримати інформацію з перших рук про нові колекції, недавно випущені продукти, маркетингові та комерційних ініціативи на 2019 рік.

Міжнародний тур - це одна з багатьох важливих можливостей для прямого контакту між материнською компанією та місцевими дилерами, яку OIKOS постійно організовує, і яка являє собою важливу конкурентну перевагу для дилерів. Таким чином, вони можуть легко отримати доступ до всієї найкориснішою інформації для успіху свого бізнесу.

Зокрема, під час Dealer Day в Києві агент OIKOS для України Франческо Торціні представив дилерам продукти і комерційні інновації, в той час як президент компанії Клаудіо Балестрі зосередився на ілюстрації проекту Ri-Evolution та нової корпоративної стратегії, орієнтованої на нові ринкові тенденції, на придбання нових навичок і нових способів спілкування з сьогоднішніми споживачами (більш підготовленими і вимогливими), що відповідають на їхні потреби за допомогою настільки ж нового асортименту продуктів і рішень.

meeting 1

meeting 2

meeting 3

meeting 1

meeting 2

meeting 3

meeting 1

meeting 2

meeting 3

meeting 1

meeting 2

meeting 3

meeting 3

Презентація нового матеріалу - MULTIDECOR SKIN

Tiepolo - 5 технік нанесення. Секрети ідеального покриття. Фінішне покриття

Відкриття шоу -руму Оikos Україна